Błyskawiczne wywieranie wpływu – wykład dr E. Zubrzyckiej

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne oraz Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa zapraszają na wykład prezesa GWP, dr Elżbiety Zubrzyckiej: „Błyskawiczne wywieranie wpływu. Metoda sześciu pytań prof. Michaela V. Pantalona z Uniwersytetu Yale” Spotkanie poprowadzi coach biznesu Krzysztof Michał Nowak. Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne jest wydawcą bestsellerowej książki Michaela V. Pantalona „Błyskawiczne wywieranie wpływu. Jak motywować siebie i innych do natychmiastowego działania”. Efektywność metody została udowodniona w ponad stu badaniach naukowych – doskonale sprawdza się w biznesie, coachingu, medycynie, terapii i we wszelkich zawodach związanych z wpływaniem na innych, a także w doskonaleniu samego siebie. W kwietniu 2012 Michael V. Pantalon odwiedzi Polskę na zaproszenie GWP i poprowadzi szkolenia w zakresie jej stosowania. Już teraz zachęcamy do udziału w spotkaniu wprowadzającym w tę nowatorską metodę! Notka o książce: Michael Pantalon uczy czytelników, jak odnaleźć swoją wewnętrzną motywację – lub pomóc w tym innym – w zaledwie sześciu prostych krokach, których skuteczność, jak udowodniono, widoczna jest już w ciągu siedmiu minut. Czy kiedykolwiek próbowałeś nakłonić kogoś lub siebie samego do zmiany? Może męża – do rozpoczęcia ćwiczeń, które ciągle odkładał na później, lub pracownika linii lotniczych – do ponownego wydania biletu. A może sprawa była poważniejsza – ktoś miał problem z alkoholem i trudno mu było to przyznać. Michael Pantalon, Ph.D., psycholog z Uniwersytetu Yale, wykładowca, trener, konsultant, doradca w dziedzinie motywacji i terapeuta, na podstawie przełomowych badań naukowych, odkrył, jak wywierać niemal natychmiastowy wpływ, czy to w świecie biznesu, czy w życiu osobistym. Wykorzystywał swoją metodę w pracy z dosłownie tysiącami osób, które przeszkoliły dziesiątki tysięcy innych, od lekarzy pogotowia po kuratorów sądowych; od pracowników działu zasobów ludzkich z General Electric po specjalistów z Narodowego Instytutu Zdrowia.

Technika dr Pantalona jest po raz pierwszy dostępna w formie książkowej, opisana w przystępnie i klarownie opracowanych rozdziałach. Jest doskonałą propozycją dla tych czytelników, którzy chcą zmienić coś w sobie lub pragną pomóc swoim bliskim dokonać zmiany w ciągu zaledwie kilku minut. Dr Michael Pantalon – trener w dziedzinie motywacji, konsultant, terapeuta i zasłużony pracownik naukowy Wydziału Medycznego Uniwersytetu Yale. Wraz ze swoimi współpracownikami realizuje badania nad skutecznością swojej autorskiej modyfikacji wywiadu motywującego (będącego podstawą natychmiastowego wywierania wpływu) oraz terapii uzależnień od używek w różnorodnych instytucjach służby zdrowia i sądownictwa karnego. W przeciągu ostatniej dekady na te badania przekazano 22 miliony dolarów z dotacji rządowych.

Pracował jako konsultant dla takich firm i organizacji jak: General Electric, Bristol-Myers Squibb Co., Schering-Plough, Crossroads at Antiqua, Hazelden, Inc., Narodowy Instytut Zdrowia i Amerykański Departament Zdrowia i Służb Społecznych Jest autorem licznych artykułów w najbardziej prestiżowych czasopismach naukowych na świecie, takich jak: New England Journal of Medicine, czy Journal of the American Medical Association. Wyniki swoich prac prezentował na narodowych i międzynarodowych konferencjach. Adres jego strony internetowej: www.michaelpantalon.com Prawa do wydania książki zostały sprzedane również do Brazyliii, Francji, Niemiec, Izraela, Korei, Turcji i Wielkiej Brytanii.