The Way Ahead – Anthony Robbins w Poznaniu

Wielkie wydarzenie! Imponujące! Pojechałem 22 marca do Poznania, by prześledzić proces jakiemu poddawani są uczestnicy i… Dałem się ponieść atmosferze wydarzenia tak, że niewiele pamiętam. Gratuluję organizatorom. Podziwiam Anthony’ego Robbinsa za energię, dynamikę i … zdrowie!

Szczególnie silnie zapamiętałem wystąpienie Andy Harringtona. Genialny mówca i świetny sprzedawca bez ograniczeń stosujący manipulację (sic!).

Paweł Danielewski z pewnością doskonale porusza się po świecie sprzedaży i marketingu sieciowego – jednakże mówcą jest delikatnie powiedziawszy początkującym.

Jakub Rajkiewicz miał trudne wyzwanie występując po profesjonalistach i ledwo temu podołał.

Mateusz Grzesiak wzruszył wszystkich. Jego zdolności aktorskie, błyskotliwa inteligencja i dowcip przeraziły mnie do głębi. Narcyz i/lub psychopata posługujący się perfekcyjnie wartościami i ideałami Polaków.

Najbardziej spójnie przy nich wszystkich wypadli Paweł Mróz z Mariuszem Szubą, choć ten ostatni w sposób zaskakujący zakończył opowieść o skoku spadochronowym, czym w oczach wielu podważył zbudowany świetnym wystąpieniem autorytet. Bo jak można nazwać motto „Nienawidzę manipulacji i zwalczam ją jeszcze groźniejszą manipulacją”?