Proces zmian, który dokonał się podczas pracy z Krzysztofem to jak wielkie „sprzątanie w szafie”, w którym wymieniasz całą garderobę, a to co decydujesz się zostawić trafia w końcu na swoje miejsce.

„Nazywam się Anna M., jestem radcą prawnym, pracującym w Biurze prawnym firmy C. S.A. Po roku od urodzeniu mojego pierwszego synka wróciłam do pracy w zawodzie. Z chwilą przekroczenia progu biurowca, zaczęłam życie w dwóch alternatywnych rzeczywistościach. Być może gdyby te światy były wyłącznie alternatywne, nigdy nie zaczęłabym pracować z coachem Krzysztofem Nowakiem. Stało się jednak inaczej – wykluczające się role spowodowały wewnętrzny konflikt, który kład się cieniem na wszystkich sferach mojego życia.

W takim momencie rozpoczęłam pracę z coachem Krzysztofem Nowakiem. Przez pół roku Krzysztof wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie życiowe oraz niebywały dar słuchania i słyszenia klienta – zadawał pytania, parafrazował, rysował, nierzadko prowokował. Były spotkania, na których ja mówiłam, o On wyławiał to, co faktycznie było istotnego z punktu widzenia pracy coachingowej tzw. trudne emocje, hamujące przekonania, negatywne nastawienia. Krzysztof – elastyczny i kreatywny – dostosowywał narzędzia do moich możliwości rozwoju, zaskakiwał mnie różnorodnością ćwiczeń oraz propozycji, w jaki sposób możemy do danego tematu podejść. Krzysztof jest coachem empatycznym, pracującym z klientem w atmosferze zaufania, zaangażowanym w to z czym do niego przychodziłam. Pracowaliśmy na poziomie wartości, wyznaczania celów osobistych i zawodowych, w obszarze identyfikowania kompetencji oraz ujawniania telentów, planowania i realizacji zadań oraz zarządzania zmianą. W jaki sposób to działa, że to ja rozwiązywałam konflikty, znajdowałam odpowiedzi czy podejmowałam decyzję w poczuciu wygranej? Trudno mi powiedzieć, wiem jednak, że cokolwiek bym nie napisała na temat Krzysztofa i pracy z nim, to nie odda to skali zmian, jakie zaszły w moim życiu w sumie „mimochodem”, a jednak w efekcie tych spotkań. Proces zmian, który dokonał się podczas pracy z Krzysztofem to jak wielkie „sprzątanie w szafie”, w którym wymieniasz całą garderobę, a to co decydujesz się zostawić trafia w końcu na swoje miejsce.

Dzisiaj, dzięki współpracy z Krzysztofem, wiem z jak wielką pasją mogę działać zawodowo. Dzisiaj zamiast trwać w konflikcie, który chciałam rozwiązać za pomocą rezygnowania z tego co dla mnie istotne, podejmuje świadomie decyzje w obszarze osobistym i zawodowym w oparciu o to co dla mnie najważniejsze.”

Anna M., Radca Prawny, spółka akcyjna w branży chemicznej