Pracuję w międzynarodowej korporacji na stanowisku Project Managera. (…) Od pewnego czasu czuję, że nie jest to moje miejsce na ziemi. Praca ta daje mi stabilizację, ale nie satysfakcję.

„Na spotkanie z coachem – panem Krzysztofem Michałem Nowakiem – zdecydowałam się w ważnym dla mnie momencie życia. Na pozór mam ustabilizowane życie rodzinne i zawodowe. Pracuję w międzynarodowej korporacji na stanowisku Project Managera. Ale od pewnego czasu czuję, że nie jest to moje miejsce na ziemi. Praca ta daje mi stabilizację, ale nie satysfakcję. Dlatego zdecydowałam się na spotkania z panem Krzysztofem.

Pierwszy raz spotkaliśmy się w listopadzie 2013 r. i już spotkanie organizacyjne dało mi wiele do myślenia. Sesje z coachem odbywają się średnio raz w miesiącu i za każdym razem wnoszą w moje życie coś nowego. Bezdyskusyjnie jest to wstęp do przemyśleń nad sobą, i nad tym co chcę w życiu robić. Mój coaching się jeszcze nie skończył, jestem w takcie całego procesu, ale czuję, że podążam w dobrym kierunku. Powoli znajduję odpowiedzi na (od zawsze dręczące mnie) pytania, swój nowy kierunek, nową siłę.

Z panem Krzysztofem współpracuje mi się bardzo dobrze. Jest kompetentny i przygotowany do każdego spotkania. Tak umiejętnie zadaje pytania, że pomaga łączyć elementy w całość, pobudza do działania, daje energię. Nie ocenia, ale pozwala samemu dokonać wyboru. Osoba o dużym profesjonalizmie, godna polecenia. Sesje odbywają się w przyjemnej atmosferze, bezstresowo.”

Magdalena P., Project Manager, międzynarodowa korporacja IT